Browsing options
Availability

REUSABLE ACCESSORIES

In this category you will find accessories W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego Lulli znajdziesz różnego rodzaju dodatki przydatne każdej młodej mamie. Przykładem mogą być akcesoria do pieluszek wielorazowych takie, jak snappi, worki PUL na pieluchy, myjki da kąpieli, eko-patyczki do uszu, słomki bambusowe i inne. Produkty tego typu stanowią znakomitą alternatywę dla produktów jednorazowych. Wybierając produkty wielorazowe, ograniczamy produkcję śmieci, decydujemy się na produkty, które będą służyć nam długi czas. Pieluchy wielorazowe skutecznie zapobiegają odparzeniom czy wysypkom, a także różnym chorobom układu moczowego. Dodatkowo wspomagają walkę z egzemą i alergią skórną. Zakup pieluszek wielorazowych to spora oszczędność. Koszty ponosi się tutaj bowiem tylko raz. Takie pieluszki w zupełności wystarczają na cały okres pieluchowania. Jest to możliwe dzięki specjalnemu systemowi regulacji, umożliwiającemu dopasowanie otulacza do wagi malucha. Pieluszkiwygodne w noszeniu, praktyczne oraz prezentują się estetycznie. Mnogość dostępnych modeli w różnych wzorach i kolorach sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

No products matching your criteria have been found.

Akcesoria do pieluszek wielorazowych

W naszym asortymencie znajdziesz takie akcesoria do pieluch wielorazowych jak chociażby wkłady bambusowe. Skutecznie pielęgnują one dziecięcą skórę w czasie noszenia pieluchy, skutecznie zabezpieczając ją przed podrażnieniami. W sklepie Lulli zaopatrzyć możesz się we wkłady zarówno dla wcześniaków, jak i nieco starszych dzieci. Kolejna propozycja to wkłady z biobawełny. Jest to 100% niebielona biobawełna, wkłady z niej są bardzo cienkie i chłonne, nie wykurczają się w praniu. Co więcej, pozwalają one skórze malucha swobodnie oddychać, dzięki czemu będzie mógł czuć się z nimi w pełni komfortowo.

Akcesoria do pieluch wielorazowych

Jakiego rodzaju akcesoria wielorazowe znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Lulli? Przykładem może być tutaj między innymi wielorazowa myjka. Jako że jest ona niezwykle delikatna, doskonale nadaje się do pielęgnacji wrażliwej skóry mamy, a także jej dziecka. Myjka wyprodukowana została z wysokiej jakości froty bambusowej. Z powodzeniem pełnić może funkcję chusteczek higienicznych oraz chusteczek nawilżanych. Nie mniej funkcjonalny jest też wielorazowy podkład do przewijania, który świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i podróży. Pełnić może także funkcję maty do siedzenia, na przykład podczas zabaw w parku. Ponadto w ofercie posiadamy także nieprzemakalny worek PUL na pieluchy, który będzie wspaniałym uzupełnieniem asortymentu, gdy już rodzice zdecydują się na wielopieluchowanie swojej pociechy.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy od home.pl