Browsing options
Availability

WASHCLOTH

Każde niemowlę zasługuje na to, co dla niego najlepsze, szczególnie że skóra maluszków jest niezwykle delikatna. Bardzo dużą popularnością, jeśli chodzi o higienę, cieszą się pieluszki otulacze, jak również myjki wielorazowe dla dzieci. Wykonane są z materiału w składzie: 60% wiskoza bambusowa, 40% biobawełna. Są one bardzo dobrym rozwiązaniem, dlatego jesteśmy przekonani, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dla skóry maluszków są one najlepszymi z dostępnych produktów. Produkty wielorazowe dla dzieci są doskonałą alternatywą dla pieluch i innych akcesoriów jednorazowych. Dzięki nim możemy dbać o nasze środowisko, stawiając na ekologiczne rozwiązania. Sklep Lulli to miejsce, w którym zakupy stanowią prawdziwą przyjemność dla każdego rodzica. Oferujemy różnorodne pieluchy wielorazowe w formie otulaczy, kieszonek, AIO, jak również myjki do kąpieli, worki na pieluchy, podkłady do przewijania i inne, które wykonane zostały z doskonałej jakości materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wyboru tego, co będzie dla Was najlepsze! 

No products matching your criteria have been found.

Myjki dla niemowląt

Jak wykąpać dziecko, by zagwarantować mu przyjemność, a jednocześnie w odpowiedni sposób zadbać o jego higienę? Jesteśmy pewni, że myjki dla niemowląt to bardzo dobry wybór dla każdego dziecka. Małe, poręczne, przyjemne w dotyku, idealnie sprawdzają się podczas codziennej kąpieli. Po użyciu wystarczy je przepłukać i wysuszyć, by kolejnego dnia na nowo można było je wykorzystać. Produkty wielorazowe z naszego sklepu to najlepszy wybór dla pupy Twojego malucha! W Lulli zakupy to przyjemność, a my jesteśmy przekonani, że nasz sklep już niedługo stanie się Twoim ulubionym miejscem!

Myjki wielorazowe dla dzieci

Dla większości rodziców cena odgrywa znaczącą rolę. Wiadomo, że skompletowanie wyprawki dla dziecka nie należy do najtańszych. Jeśli już na starcie zależy nam na oszczędnościach, doskonałą alternatywą dla pieluch jednorazowego użytku są pieluchy wielorazowe. Naszym zdaniem są one najlepszą opcją. A co oprócz pieluch wielorazowych? W naszym sklepie polecamy różnorodne akcesoria, między innymi myjki dla dzieci. Wielorazowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów, bardzo dobrze wykończone. Jeśli więc szukasz akcesoriów do kąpieli Twojego maluszka, to z pewnością te dostępne w naszej ofercie sprawdzą się doskonale!

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy od home.pl