Formy płatności

W naszym sklepie możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego wskazanego poniżej. Znajdziesz go też w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie rozpoczniemy realizację zamówienia.

    Lulli Amelia Zadrożna-Nowak
    Nr konta: 52 1140 2004 0000 3102 7814 8624
    Tytuł przelewu: "Zamówienie nr ..."

  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • PayU - wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Korzystamy z systemu płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  • PayPal - działa na zasadzie wirtualnej portmonetki (cyfrowy portfel). W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl