O nas
 
 

Cieszymy się, że tu zaglądasz :-) 

Nad Lulli pracujemy od marca 2019 roku, a to nasza krótka historia:

Amelia, właścicielka, mówi tak: Jestem mamą dwójki wspaniałych chłopców - Tymona i Leona oraz żoną cierpliwego, rozważnego Michała. Wspólnie wijemy swoje gniazdko w małej, śląskiej wsi – Gilowicach. Niedaleko od nas do Pszczyny i Oświęcimia. 

Uwielbiamy być razem! Jeździmy na rowerach, podziwiając łabędzie pływające po okolicznych stawach, spacerujemy po pobliskim lesie szukając tropów i turlamy się po trawie w przydomowym ogrodzie pełnym kolorowych kwiatów i wysokich drzew.

Swoją przygodę z wielopieluchowaniem rozpoczęłam, gdy urodził się mój starszy syn Tymcio. Przepadłam! Pieluszki wielorazowe pomagają mi żyć ekologicznie, zawsze staram się być blisko natury. Pieluszki oczarowały mnie swoją funkcjonalnością, prostotą, wzorami. Dzięki pierwszym krokom w świecie wielopieluchowania poznałam mnóstwo wspaniałych mam. Kierują się one, podobnie jak ja, rodzicielstwem bliskości, a bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka są dla nich kluczowe. Były to niezwykłe doświadczenia i przyjaźnie, które zostały ze mną do dzisiaj. 

Gdy Tymcio miał kilka miesięcy rozpoczęłam swoją przygodę z firmą Lulli. Będąc mamą łatwiej było mi dostrzec, czego potrzebuje moje maleństwo, by zdrowo i bezpiecznie się rozwijać oraz czego potrzebuję ja jako kobieta i matka. Od tego czasu wraz z całym zespołem Lulli dążymy do tego, by nasze produkty były jak najlepszej jakości. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości materiałów oraz do tworzenia nowych, niepowtarzalnych, cieszących oko wzorów. Staramy się ciągle odpowiadać na potrzeby dzieci, mam i całych rodzin, które chcą żyć ekologicznie, w przyjaźni z Matką Naturą. Nasz asortyment ciągle się powiększa. Na półkach Lulli oprócz pieluszek wielorazowych znajdziecie też: wkłady chłonne, pieluszki tetrowe, wielorazowe wkładki laktacyjne, podpaski, myjki, płatki kosmetyczne, oraz różne akcesoria, takie jak: worki PUL, shopperki, woreczki jutowe i z firanki, podkłady do przewijania, i wiele innych, które pozwolą całym rodzinom żyć bardziej świadomie, ekologicznie. 

W mojej głowie jest mnóstwo pomysłów i marzeń, które małymi kroczkami zrealizuję.

Jednym z nich było otworzenie sklepu stacjonarnego, miejsca gdzie będzie można przyjść,  zobaczyć, dotknąć naszych produktów, a przy okazji napić się z nami pysznej kawy, porozmawiać, miło spędzić czas. Zapraszam do Pszczyny, na Plac Targowy 12. Znaleźć nas można oczywiście na stronie internetowej www.lulli.pl oraz  https://www.facebook.com/lulli.diapers

Pracują ze mną dwie wspaniałe dziewczyny: Kasia, Dorota i Paulina. 

Dorota zajmuje się pakowaniem Waszych zamówień, całą stroną logistyczną naszego przedsięwzięcia. Pilnuje planów szycia, ilości materiałów, zamówień. Odpowiada na Wasze maile i pilnuje, żeby wszystko było gotowe na czas. Dorotka lubi też najbardziej z nas odkurzać nasze biuro.

Paulina dba o wygląd naszej strony internetowej, jest naszą fotografką, redaktorką opisów, podlewa kwiatki w biurze, tworzy materiały promocyjne. Prywatnie jest moją najlepszą szwagierką ;)

Nie możemy też oczywiście pominąć naszych kochanych krawcowych. To dzięki nim możemy realizować nasze pomysły i wysyłać do Was nasze pieluszki. Mamy nadzieję, że będą Wam służyć jak najlepiej. 

Mam to szczęście, że dziewczyny które ze mną pracują, są także moim wsparciem przyjacielskim.

Zapraszamy do naszego świata – świata Lulli!

Amelia i Zespółdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl