Grupa FB Lullimania

Regulamin grupy Lullimania - bo kochamy wielopielo na Facebooku. To grupa zrzeszająca fanów wielorazowego pieluchowania i produktów firmy Lulli. Chcemy dzielić się z Wami nowościami z naszej szwalni, zapraszać do testowania nowości, ale mamy też nadzieję na Wasz aktywny udział w życiu grupy i pomoc w rozwoju naszej marki. 

  1. Tematyka grupy - grupa jest poświęcona tematyce pieluch i akcesoriów wielorazowych marki Lulli oraz szerzej - użytkowaniu i pielęgnacji pieluch wielorazowych. Wszelkie tematy “offtop” prosimy oznaczać hashtagiem #offtop.
  2. Szanujmy się wzajemnie - pamiętajmy, by podczas dyskusji zachowywać się kulturalnie, nie oceniać innych, wspierać dobrą radą.
  3. Używajmy hashtagów - pomoże nam to w szybszym znalezieniu interesujących nas wątków, np. #pranie, #rozmiar, #striptiz.
  4. Sprzedaż na grupie - nasza grupa nie jest grupą sprzedażową, więc takie posty będą od razu usuwane. Istnieją świetnie prosperujące bazarki stworzone wyłącznie w tym celu.
  5. Prywatność - nasza grupa jest grupą prywatną, prosimy więc o niewynoszenie treści tu umieszczanych poza grupę. Takie działania skutkują nieodwracalnym usunięciem z grupy.
  6. Nie wynosimy poza grupę zdjęć innych osób bez ich zgody i informacji o autorze. Jeśli autor zdjęć, że jego zdjęcie zostało użyte bez jego zgody, tj. zostało ukradzione, i nie zawiera informacji o autorze, osoba wynosząca zdjęcie zostanie zbanowana.
  7. Staramy się nie umieszczać tu zdjęć i opinii dot. produktów innych marek. Posty promujące inne firmy będą kasowane bez uprzedzenia.
  8. Osoby powiązane komercyjnie, zaangażowane oficjalnie w szycie, produkowanie, tworzenie, sprzedaż, promowanie produktów innych marek są proszone o niedołączanie do grupy. Mamy szyjące w celach komercyjnych. W przypadku, gdy taka osoba dołączy do grupy, zostanie usunięta oraz dostanie informację o powodzie usunięcia z grupy.
  9. W razie pytań o zamówienia, przesyłki, dostawy prosimy pisać na messenger Lulli lub na maila: hello@lulli.pl. Adminki nie odpowiadają na tego typu pytania na priv.
  10. Dołączając do grupy (lub należąc, w przypadku członków przyjętych przed utworzeniem regulaminu) zobowiązujesz się przestrzegania regulaminu spisanego powyżej.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl