Rodzaje zapięć w pieluszkach
W pieluszkach Lulli macie wybór zapięcia pomiędzy jednym a dwoma rzędami nap.
Jeśli już macie swoje preferencje, wybór jest łatwy. Sięgacie po to, do czego jesteście przyzwyczajeni. Ale co wybrać, gdy jesteście na początku swojej drogi wielo i nie wiecie jeszcze, jaki rodzaj zapięcia będzie pasował waszemu malcowi?
 
Dlatego dajemy Wam małą ściągawkę:
👉 Jeden rząd nap idealnie się sprawdza u maluchów z wystającymi brzuszkami czy pulchnymi udami.
👉 Dwa rzędy nap idealnie się sprawdzają u maluchów z małymi brzuszkami i szczupłymi udami. Ale i pulchne uda w dwurzędowych pieluszkach leżą fajnie, bo możemy spinać pieluszkę niesymetryczne, dając im więcej miejsca. 😀
 
Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce używać pieluszek dwurzędowych. Niekiedy nachodząc na uda, mogą ograniczać ruchy. Ma to ogromne znaczenie przy maluszku, który dopiero rozwija swoją motorykę. Wówczas szczególnie musimy zwrócić uwagę, by pieluszka nie krępowała rozwoju.
Przy dzieciach, które już raczkują lub chodzą, zwracamy uwagę na dopasowanie i tu pieluszki dwurzędowe można świetnie dostosować do figury naszego malucha dzięki możliwości spinania napek górnych i dolnych niesymetrycznie, osobno dopasowując pieluszkę w obwodzie brzucha i osobno w obwodzie udek.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl