Pieluszki AIO
W pieluszkach All-In-One w Lulli macie do wyboru aż 3 różne materiały od pupy oraz zapięcie jedno lub dwurzędowe, dzięki temu możecie jak najlepiej dopasować pieluszkę do potrzeb Waszego malucha.
Oferujemy pieluszki z:
 
👉 Połączeniem bambusa 60% i bawełny organicznej 40%
👉 Bawełną organiczną
👉 Bawełną organiczną o splocie BIRDSEYE
 
 
👉 Połączenie 60% bambusa i 40% bawełny organicznej
Połączenie tych materiałów jest w ofercie Lulli najdłużej. Pieluszka All-In-One z tym materiałem ma długi język, który w środku pomiędzy warstwami ma dodany materiał Evolon, który pomaga w rozprowadzaniu wilgoci na powierzchni chłonnej pieluszki. Język jest przyszyty na wierzchu pieluszki, czyli nie chowamy go do tunelu. Łatwo go złożyć na pół dla dziewczynki lub na trzy z przodu dla chłopca.
Bambus z bawełną ma strukturę frotte i jest najmniej chłonny ze wszystkich naszych materiałów. Pozostaje natomiast długo miękki, nawet bez suszenia w suszarce bębnowej. Jego niewątpliwym plusem jest też krótki czas schnięcia. Pieluszka z bambusa i bawełny polecana jest dla dzieci mało lub średnio siusiających. 
 
 
 
 
👉 Bawełna organiczna
Jest to materiał, który chyba najbardziej lubicie i najczęściej wybieracie. Bardzo skutecznie rozprowadza wilgoć. Schnie dość wolno bez suszarki bębnowej, ale jego chłonność jest bardzo dobra. Pieluszka All-In-One z tym materiałem ma język krótki chowany do tunelu. W środku pomiędzy warstwami bawełny ukryliśmy dodatkowe warstwy materiału Evolon, którego celem jest równomierne rozprowadzanie wilgoci po całej pieluszce.
Pieluszki z gładką bawełną organiczną polecamy dla dzieci średnio i dużo siusiających.
Pieluszki All-In-One z tym materiałem kupicie u nas w każdym rozmiarze. Dodatkowo występuje on także do wyboru w naszych kieszonkach.
 
 
👉 Bawełna organiczna o splocie BIRDSEYE
Jest to materiał, który ma bardzo charakterystyczny splot. Dzięki niemu wilgoć jest szybko rozprowadzana na całej pieluszce oraz wykazuje bardzo dobre właściwości chłonne. Dodatkowo wzmocniliśmy język w naszej pieluszce All-In-One warstwami materiału Evolon ukrytymi między warstwami bawełny.
Pieluszka AIO z tym materiałem ma długi język przyszyty z przodu oraz tunel do którego możemy go schować. Dzięki odpowiedniemu przyszyciu języka możemy układać go zarówno na wierzchu pieluszki jak i w tunelu.
Pieluszka przeznaczona jest dla dzieci średnio i dużo siusiających. Rekomendujemy też ten materiał osobom, które mają suszarkę bębnową, ponieważ po tradycyjnym suszeniu pieluszka bywa bardzo sztywna.
Pieluszki z bawełną BIRDSEYE dostępne są w każdym rozmiarze oraz dodatkowo możecie zakupić tetrę z tym splotem, obszytą na płasko, która wykurcza się do kwadratu, także myjki do buzi i pupy.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl