Regulamin sklepu Lulli (stara wersja obowiązująca do 19.09.2021)

Adres korespondencyjny:

Właściciel: Lulli Amelia Zadrożna-Nowak

Siedziba firmy: ul. Wiejska 9, 43-227 Gilowice (Polska)

NIP: 822 233 87 49

Kontakt: amelia@lulli.pl

 

§ 1

Warunki ogólne

1. Sklep internetowy [dalej „Sklep”] prowadzi sprzedaż detaliczną przez właściciela sklepu za pośrednictwem Internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej „Regulamin”].

2. Osoba dokonująca zakupu [dalej „Konsument” lub „Klient”]: osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

3. Regulamin jest integralną częścią umowy kupna-sprzedaży.

4. Osoba składająca zamówienie w Sklepie jest zobowiązana do przeczytania i akceptacji Regulaminu. Korzystanie z usług Sklepu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

5. Zamówienie może zostać złożone w języku polskim.

6. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Jeśli Konsument chce odstąpić od umowy zawartej na odległość, powinien złożyć odpowiednie oświadczenie na piśmie i wysłać je do nas na adres e-mail lub na adres pocztowy. Zachęcamy do skorzystania z gotowego formularza odstąpienia od umowy dostępny do pobrania na stronie naszego sklepu pod adresem: https://lulli.pl/reklamacje-i-zwroty. Konsument może również skorzystać z formularza, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Towar należy odpowiednio zapakować (najlepiej w kartonowe pudełko) i wysłać na adres Naszego Sklepu (ul. Plac Targowy 12, 43-200 Pszczyna) w terminie 14 (czternastu) dni od dnia wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Towar nie musi być zwracany w oryginalnym opakowaniu, które nie jest przedmiotem sprzedaży, a służy jedynie do zabezpieczenia produktu. Po otrzymaniu zwracanego przez Konsumenta Towaru, zwrot pieniędzy wyślemy niezwłocznie (obowiązuje nas termin 14 dni kalendarzowych) na wskazany rachunek bankowy.

§ 2

Postanowienia wstępne dotyczące zamówień

1. Zamówienia można składać poprzez:

- formularz zamówienia w formie elektronicznej sklepu online http://lulli.pl

- opcję "Kup teraz" na fanpage'u FB Lulli

2. Konsument nie może dokonać zakupu w Sklepie anonimowo. Konsument jest zobowiązany podać dane pozwalające na jego weryfikację.

3. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Do zawarcia umowy kupna-sprzedaży dochodzi w chwili dokonania zapłaty przez klienta.

4. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie, Klient będzie o tym niezwłocznie poinformowany. Istnieje możliwość, iż niektóre artykuły prezentowane w Sklepie mogą być już wyprzedane.

5. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura czynności zwolnionej z podatku na podstawie art. 113 ust. 1 i 9 (zwolnienie podmiotowe) ustawy o VAT.

6. Zamówienia są realizowane według kolejności ich otrzymania i opłacenia, aż do wyczerpania zapasów.

 

§ 3

Wysyłka i odbiór towaru

1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem Poczty Polskiej, paczkomatów InPost lub udostępnia do odbioru przez Klienta w siedzibie firmy.

2. Wysyłka towaru trwa do 5 dni od zaksięgowania wpłaty.

3. Sklep nie wysyła towarów listem ekonomicznym.

 

§ 4

Reklamacje

1. Jeśli Klient po otrzymaniu towaru stwierdzi, iż jest on niezgodny z umową lub posiada wady fabryczne, ma prawo do reklamacji. Towar należy sprawdzić natychmiast po otrzymaniu przesyłki.

2. W takiej sytuacji należy nas poinformować drogą e-mailową, a następnie odesłać reklamowany towar, wraz z dowodem zakupu lub potwierdzeniem zapłaty.

3. Producent nie ocenia uszkodzonego towaru przez kontakt e-mailowy.

4. Klient kupując produkty z wełny recyklingowej akceptuje informacje, iż materiał nie jest produktem nowym. Producent gwarantuje, iż materiał zostaje odkażony oraz sprawdzony. Sklep nie odpowiada za wady, które wynikają z szybszego zużywania się materiału.

5. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji klienta w terminie 21 dni od momentu otrzymania reklamacji. Towar uszkodzony (nie z winy klienta) zostanie naprawiony lub w przypadku braku możliwości naprawy wymieniony na nowy. Jeżeli będzie to niemożliwe, zwrócimy Państwu równowartość zakupionego towaru wraz z kosztami wysyłki.

6. Przy odbiorze przesyłki od przedstawiciela Poczty Polskiej lub kuriera Klient zobowiązany jest sprawdzić, czy paczka jest oryginalnie zapakowana. Jeśli Klient znajdzie ślady uszkodzeń opakowania lub próby jego otwarcia, należy otworzyć paczkę w obecności przedstawiciela Poczty Polskiej lub kuriera. Jeżeli paczka jest uszkodzona, należy odmówić jej przyjęcia.

7. Różnice w wyglądzie towarów wynikające z indywidualnych ustawieniami monitora danego Klienta (kolor, proporcje, itd.) nie mogą być podstawą do reklamacji towaru.

 

§5

Płatność

Zamówienie można opłacić przez następujące kanały płatności:

1. Przelew na konto bankowe:

Lulli Amelia Zadrożna-Nowak

ul. Wiejska 9

43-227 Gilowice

Nr konta: 52 1140 2004 0000 3102 7814 8624

Tytuł przelewu: "Zamówienie nr ..."

2. Gotówka przy odbiorze osobistym

3. PayU

4. PayPal

 

§6

Własność intelektualna

1. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

2. Zabrania się publikowania oraz przesyłania jakichkolwiek korespondencji z przedstawicielami Sklepu (screeny oraz kopiowania treści wiadomości) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

§7

Postanowienia końcowe

1. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów jest sąd wybrany przez Właściciela Sklepu.

2. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie Sklepu, zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego oraz prawa konsumenckiego.

 

______________________

Sprzedawcą w sklepie Lulli jest Amelia Zadrożna-Nowak, prowadząca działalność gospodarczą wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej "Lulli Amelia Zadrożna-Nowak".

Siedziba firmy: ul. Wiejska 9, 43-227 Gilowice (Polska)

NIP: 822 233 87 49

Kontakt: amelia@lulli.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl