Reklamacje i zwroty (do 19.09.2021r.)

Gwarancja i serwis

Nasze produkty obejmujemy dwuletnią gwarancją. W przypadku wykrycia wady w produkcie objętym gwarancją, skontaktuj się z nami: amelia@lulli.pl. Prosimy o zachowanie dowodu zakupu (faktura lub faktura elektroniczna).

Jeżeli w czasie użytkowania produkt uległ zniszczeniu niewynikającemu z niezgodną z zaleceniami producenta dbałością o produkt (np. suszenie w suszarce bębnowej), to w ramach gwarancji przyjmiemy go do naprawy. Jeżeli naprawa nie będzie możliwa, wymienimy produkt na nowy. Niestety nie zawsze mamy możliwość wymiany na produkt w tym samym wzorze graficznym. W takim przypadku skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia w jakim wzorze chiał(a)byś otrzymać produkt.

Jeżeli Twoja pieluszka ma uszkodzenia mechaniczne niepodlegające reklamacji, możemy ją przyjąć do naprawy. Pokrywasz tylko koszt wysyłki w obie strony. Wymiana materiału nie podlega naprawie.
 

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami: amelia@lulli.pl lub telefonicznie: 502289562.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Skontaktuj się z nami przez wiadomość e-mail na adres amelia@lulli.pl, opisując problem. 
 2. Wyślij na amelia@lulli.pl wypełniony formularz reklamacyjny - do pobrania tutaj.
 3. Prześlij do nas produkt (koszt wysyłki ponosi Sklep).
 4. W ciągu 21 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 5. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji powiadomimy Cię o możliwych formach rekompensaty: naprawa reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu (koszt wysyłki ponosi Sklep) lub zwrot pieniędzy.
 6. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 21 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. 

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: amelia@lulli.pl lub telefonicznie: 502289562. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony z przypiętymi metkami w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

 1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
 2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, że chcesz zwrócić produkt, a także podaj numer konta, na które mają być zwrócone pieniądze.
 3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres e-mail prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.
 5. Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres e-mail informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl